buhalterines paslaugos vilniuje

Apie mus

Kas Jums yra svarbu pasirenkant buhalterį? Patikimumas, saugumas, sąžiningumas, atsakingumas, operatyvumas, pasiekiamumas?

Jei taip, tai mums pakeliui.

Apie mus

Dabar Jūs ramiai tvarkote savo verslą, o mes turėdami ilgametę profesionalią patirtį pasirūpinsime Jūsų įmonės ar veiklos buhalterija ir verslo saugumu. 

Tvarkome visų verslo sričių stambių ir smulkių įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Dirbame su juridiniais ir su fiziniais asmenimis. Tvarkome individualios veiklos pagal pažymą apskaitą, paruošiame ir pateikiame deklaracijas. Sutvarkome apleistą buhalteriją. Konsultuojame buhalterinės apskaitos klausimais UAB, MB, VšĮ, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą ir kitus fizinius asmenis. Konsultuojame norinčius pradėti verslą, atlieku paskaičiavimus dėl verslo efektyvumo. Sudarome sąmatas, biudžeto planavimo dokumentus. Ruošiame visas reikiamas ataskaitas. Ruošiame personalo valdymo dokumentus, darbo sutartis, įsakymus įvairiais klausimais. 

Galime teikti paslaugas visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu, naudojame tinklinę buhalterinę programą, kuria pilnavertiškai gali naudotis kiekvienas mūsų klientas.

Sutikite, visada malonu dirbti su tikrais profesionalais, kurie pasirūpins, kad Jums nekiltų problemų ir visi klausimai būtų atsakyti.

Buhalteris tai ne tik samdomas asmuo, bet ir partneris, kuriam rūpi Jūsų verslas ir jo sėkmė.

Buhalterinės apskaitos paslaugos sėkmingam Jūsų verslui.