buhalterines paslaugos vilniuje

Apie mane

Kas Jums yra svarbu pasirenkant buhalterį? Patikimumas, saugumas, sąžiningumas, atsakingumas, operatyvumas, pasiekiamumas?

Jei taip, tai mums pakeliui.

Dabar Jūs ramiai tvarkote savo verslą, o aš turėdama ilgametę profesionalią patirtį pasirūpinsiu buhalterija ir verslo saugumu. 

Tvarkau visų verslo sričių stambių ir smulkių įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Dirbu ir su juridiniais ir su fiziniais asmenimis. Tvarkau individualios veiklos pagal pažymą apskaitą, paruošiu ir pateikiu deklaracijas. Sutvarkau apleistą buhalteriją. Konsultuoju buhalterinės apskaitos klausimais UAB, MB, VšĮ, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą ir kitus fizinius asmenis. Konsultuoju norinčius pradėti verslą, atlieku paskaičiavimus dėl verslo efektyvumo. Sudarau sąmatas, biudžeto planavimo dokumentus. Ruošiu visas reikiamas ataskaitas. Ruošiu personalo valdymo dokumentus, darbo sutartis, įsakymus įvairiais klausimais. 

Galiu teikti paslaugas visoje Lietuvoje, naudoju tinklinę buhalterinę programą, kuria pilnavertiškai gali naudotis klientas.

Manau visada malonu dirbti su tikru profesionalu, kuris pasirūpins, kad pas Jus nekiltų problemų.

Buhalteris tai ne tik samdomas asmuo bet ir partneris, kuriam rūpi Jūsų verslas ir jo klestėjimas.

Su pagarba,

Svetlana 🙂