Verslo gelbėjimas!

 

Vilnius

 

Įmonių, susidūrusių su finansiniais sunkumais, „gaivinimo“ komanda siūlo

 

Įvertinę kiekvienos įmonės finansinę situaciją individualiai pasiūlysime geriausią įmanomą įmonės išsilaikymo ir „gaivinimo“ strategiją. Remiantis kiekvienos įmonės realia finansine padėtimi, galime pasiūlyti keletą variantų: subsidijos, verslo paramos pagal įvairias verslo rėmimo programas ir kita. Teisinės paslaugos: teisminių procesų valdymas, restruktūrizavimas, neteisminis bankrotas, teisminio bankroto administravimas.

Pagal kiekvienos įmonės situaciją, sudarysime planą, kuris padės ne tik išlaikyti, bet ir išplėsti įmonės veiklą, persiorientuoti ir prisitaikyti prie naujų rinkos sąlygų. Mes galime valdyti visus įmonės vidaus procesus. Ne tik konsultuosime, bet patys parengsime ir pateiksime visus reikiamus dokumentus atitinkamoms kredito ir/ar valstybinėms įstaigoms.

Mūsų komanda susideda iš patyrusių advokatų, bankroto ir restruktūrizavimo administratorių, finansininkų, bendradarbiaujame su patikimomis kredito įstaigomis.

 

Kol dar galite išsilaikyti, galima viską subalansuoti ir stabilizuoti, Jei manote, kad galite susitvarkyti, mes Jums padėsime, kai jau negalėsite susitvarkyti, mes galime būti bejėgiai.

 

Dirbame visoje Lietuvoje.