Buhalterinės paslaugos visoje Lietuvoje. Dirba profesionalai!

Buhalterinės paslaugos Vilniuje. Kiekvienas verslininkas žino, kad nusprendus steigti įmonę, bus privalu garantuoti ir sąžiningą buhalterinės apskaitos įgyvendinimo procesą visą veiklos laikotarpį. Todėl svarbu suprasti ir būsimą darbų specifiką bei gresiančias išlaidas.

Buhalterinės paslaugos Vilniuje

buhalterinės paslaugos vilniuje

Pradėję veiklą, įmonių vadovai patvirtina faktą, kad kone daugiausia išlaidų be menkiausios tikimybės į pelną generuoja buhalterija. Vieni renkasi darbo sutarčių sudarymą su apskaitos specialistais, kiti, kurie turi daugiau patirties įmonių valdyme, renkasi buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymus. Tai yra patogiausias ir optimalus variantas, kuris neįpareigoja kontroliuoti savo darbuotojų skaičiavimų procesus ir leidžia sutaupyti gan daug resursų ir sumažina administravimo kaštus. Todėl buhalterines paslaugos Vilniuje renkantis tokį modelį tapo itin populiarios.

Ilgametę patirtį turintys profesionalai pastebi, kad būtent Vilniaus mieste, neretai, savo veiklą pradeda siūlyti vos mėnesio ar kelių kursus praėję “studentai”. Taip, tokia iniciatyva mokslui yra sveikintina, bet su paslaugos kaina ir paslaugų kokybe, tai neturi nieko bendro. Todėl “nusipirkę kainą”, tikėtis kokybės buhalterinėje apskaitos aptarnavimui būtų naivu.

Samdomos įmonės rūpinasi

Suprantama, kad kiekviena apskaitos paslaugas teikianti įmonė turi paruošusi pasiūlymų paketus, kuriuos sudaro standartinės paslaugos. Tačiau yra ir tokių atvejų, kai paslaugų gavėjai tikisi ir papildomų paslaugų ar net visų esančių. Tokių įmonių darbinė specifikacija apjungia ir samdomų darbuotojų klausimus.

Vykdo:

 • Darbuotojų atranką;
 • Mokymus;
 • Rūpinasi darbuotojų kvalifikacijos klausimais;
 • Darbinių įgūdžių bei patirties nustatymas;
 • Moka darbo užmokesčius apskaitos skyriaus darbuotojams ir kt.;
 • Vykdo viršvalandžių, soc. draudimo, motinystės ir kasmetinių atostogų, nedarbingumo apskaičiavimą, administruoja tai;
 • Darbo vietų įrengimas, priežiūra, ploto nuoma bei aprūpinimas programine įranga ir kitomis priemonėmis.

Didelių žmoniškųjų išteklių išlaidų galima išvengti optimizavus apskaitos procesus, kuriuos užtikrina profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė  – Apskaitaman.lt. Tikėtina, kad panašių paslaugų ieškantiems kils ir nemažai klausimų dėl naudos gavimo.

Nauda naudojantis buhalterinėmis paslaugomis

Apskaitamana.lt buhalterines paslaugas teikia ne tik Vilniuje. Tai yra itin profesionalių paslaugų teikėjas, kuris šiuo metu padeda verslininkams Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Mažeikiuose ir daugelyje kitų mažesnių miestelių. Mažoms ir didesnėms įmonėms yra suteikiamos kompleksinės buhalterinės apskaitos paslaugos, teikiamos ataskaitos visoms kontrolę vykdančioms institucijoms. Apskaitos įgyvendinimo procesas vyksta be perstojo, atostogų ar nedarbingumo laikotarpių. Kas gali būti patogiau už paslaugas, kurios suteikiamos vienodai kokybiškai nepriklausomai nuo darbuotojų skaičiaus, oro sąlygų ar sveikatos. Profesionalūs Apskaitaman.lt specialistai teikia pasiūlymus dėl mokesčių ir išlaidų optimizavimo, pateikia visus apskaitos dokumentus susijusius su Jūsų įmonės veikla.

Apskaitos sritys

buhalterine apskaita vilniuje

Apskaitaman.lt teikia buhalterines paslaugas įvairiems verslo sektoriams. Tai gali būti prekybos įmonės arba gamyba Lietuvoje užsiimančios įmonės. Ilgametė darbinė patirtis bei profesionalumas ir buhalterinės informacijos atnaujinimas, Apskaitaman.lt specialistams, bendravimo lygį leidžia pakelti į aukščiausią lygį. Todėl ieškantys optimalių apskaitos sprendimų lankosi teisingu adresu. Aukščiausias lygis leis Jūsų įmonei sutaupyti ne tik lėšų, bet ir brangaus laiko. Kuris leis labiau susikoncentruoti ties savo veiklos plėtra bei stiprinimu rinkoje.

Apskaitaman.lt specializacija

Ilgametę patirtį turintys specialistai padeda nuo įmonės veiklos pradžios pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Sutinka bendradarbiauti peržiūrėti ir sutvarkyti apleistos buhalterijos apskaitą. Gali atstovauti įvairiose institucijose, kurios administruoja bei kontroliuoja mokesčius. Visos apskaitos paslaugos bei konsultavimas įmanomas lietuvių, lenkų, rusų bei anglų kalbomis.

Apskaitaman.lt buhalteriai dirba su visais juridiniais vienetais:

 • MB – Mažoji bendrija;
 • ŪB – Ūkinė bendrija;
 • UAB – Uždara akcinė bendrovė;
 • AB – Akcinė bendrovė;
 • VšĮ – Viešoji įstaiga;
 • Kiti juridiniai subjektai.

Paslaugų kokybė

Pasirinkę Apskaitaman.lt profesionalių specialistų buhalterinę pagalbą bei konsultavimą, savo verslą padarysite dar stabilesniu. Apskaita be rūpesčių, mokesčių surinkimo užtikrinimas leis perplanuoti savo viziją ateičiai ir rezultatų bei tikslų kartelę pakelti ženkliai aukščiai. Kokybiška buhalterinė apskaita yra saugaus verslo garantas.

Tad, jei verslą kuriate ar plečiate keldami sau aukščiausius reikalavimus, naudinga pasirinkti sau tokius pat reikalavimus ir keliančius buhalterius – KONTAKTAI.

Tam, kad kad galėtume gauti geriausią pasiūlymą, Jums teks atsakyti į kelis, pirminius mūsų klausimus ČIA.

Nustokite ieškoti bei išlaidauti, pradėkite atrasti – Apskaitaman.lt