Buhalterinės apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu

Buhalterinės apskaitos paslaugos. Apskaitaman.lt teikia buhalterines paslaugas ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje. Tai vyksta nuotoliniu būdu. Kiekvienos naujai įsteigtos įmonės vadovai susiduria su tam tikrais buhalteriniais niuansais, kurie trukdo koncentruotis į pagrindinius darbus ir iškarto generuoja išlaidas. Profesionali buhalterė teikia apskaitos paslaugas ne tik naujai steigiamoms, bet ir didesnės sėkmės versle siekiančioms. Didelių ir sėkmingų įmonių vadovai gali tik patvirtinti, kad tvarkinga buhalterija, padeda siekti sėkmės kur kas lengviau.

Buhalterinės apskaitos paslaugos

buhalterinės apskaitos paslaugos

Apskaitaman.lt jau senei yra pelniusi klientų pasitikėjimą, nes buhalterinės paslaugos yra atliekamos efektyviai ir remiantis naujausiais LR įstatymais, poįstatyminiais ir kitais aktualiais teisės aktais. Nėra teisingesnio kelio į verslo sėkmę nei laikantis teisinių reikalavimų veiklos apskaitai. Todėl nuo mažiausių iki itin didelių ataskaitų teikimo mus skiria tik vienas skambutis ar parašytas elektroninis laiškas.

Taip pat skaitykite:

Mes taikome metodiką, kai pageidavimus ar reikalavimus mus dėl paslaugų kelia patys klientai. Tad siūlomos Apskaitaman.lt buhalterinės apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu yra naudingos abiem šalims, tiek užsakovui, tiek vykdytojui.

  • Tam, kad pateiktumėte buhalterinius dokumentus, Jums nereikia gaišti laiko juos pristatant apskaitos įmonei;
  • Sumažinama buhalterijos paslaugų kaina, nes klientai, patys suveda buhalterinius dokumentus. Taip atlieka dalį apskaitos darbų. Apskaitaman.lt profesionalūs buhalteriai atlieka visus kitus skaičiavimo darbus sistemoje. Klientas gali peržiūrėti ir susipažinti su galutiniais duomenimis.

Kaip vyksta paslaugų procesas

Pirmas žingsnis. Būsimi klientai, greičiausiai supranta, kad tam, jog įvyktų dialogas yra privaloma susisiekti su paslaugos teikėju. Šiuo atveju, susisiekti su Apskaitaman.lt buhaltere galite išsiųsdami užklausimą arba, tiesioginio skambučio būdu – KONTAKTAI. Vilniečiai gali rinktis ir papildomą variantą, buhalterės konsultaciją gyvai.

Antras žingsnis. Gavusi užklausimą Apskaitaman.lt buhalterė pradeda gilintis į darbus, kurių tikisi sulakti užsakovai. Prasideda būsimų buhalterinių darbų atlikimo derinimas. Jei klientai nori sutaupyti, tai dalį darbų atlikimo prisiima jie, kitus darbus užbaigs buhalterė. Kokiu principus bus tai įgyvendinta, nuotoliniu būdu per sistemą ar dokumentai bus pristatyti ir įteikti į rankas, neturi reikšmės. Jūsų buhalterinė apskaita bus vienodai aukštos kokybės.

Trečias žingsnis. Žinant klientų poreikius, galima pereiti ir prie komercinio pasiūlymo. Žinoma, kilus įvairiems klausimams, klientams visada bus pateikti konkretūs atsakymai.

Ketvirtas žingsnis. Jei tiesioginės ar nuotolinės paslaugų atlikimo sutarties sąlygos tenkina abi šalis, pasirašoma paslaugų teikimo sutartis. Pasirašius dokumentus ir taip patvirtinus, kad sutartis įsigalioja, yra pradedamas klientų įtraukimo į apskaitos programą procesas. Buhalterinės programos prisijungimai yra perduodami klientui, patariame ir apmokome kaip ja naudotis bendros buhalterinės apskaitos paslaugų įgyvendinimui. Programoje bus randami visi buhalterinei apskaitai reikalingi įrankiai. Tokie, kuriuos pasirinko klientas, kaip tinkamiausius.

Penktas žingsnis. Susipažinus su buhalterinės programos naudojimo specifika, gavus visus atsakymus į klausimus – pradeda teikti buhalterinės apskaitos paslauga nuotoliniu būdu. Kaskart kylant klausimams, nes pradžioje jų bus ir dėl programos naudojimo, atsakymus gausite nesugaištant laiko. Pasirinkusiems nuotoliniu būdu teikiamas buhalterines paslaugas, jos gali būti suteikiamos nesvarbu kur bebūtumėte: Balyje, Majamyje, Nidoje ar kurioje nors kitoje vietoje. Paslaugos įgyvendinimui nuotoline programa yra reikalingas tik interneto ryšys.

Ar paslaugos teikiamos Vilniuje

Vilniečiams, profesionalios buhalterio paslaugos gali būti teikiamos ne tik nuotoliniu būdu. Kadangi Apskaitaman.lt paslaugų būstinė randasi Vilniuje, vilniečiai gali pasirinkti ir tiesioginį bendravimą su buhalteriu. Tai vyksta nustatytu laiku, kai klientas įsipareigoja pristatyti buhalterinius dokumentus apskaitai. Tokiu būdu, buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje gali būti suteikiamos visos, dalinai arba pagal susitarimą. Šie klausimai yra išsprendžiami kaip aprašyta antrame žingsnyje, po užklausos dėl norimų buhalterinių paslaugų išsiuntimo.

Su teikiamų paslaugų sąrašu susipažinsite paspaudę Buhalterines paslaugos.

Suprantama, kad paslaugų sąraše galite nerasti sau tinkančio atsakymo, todėl dėl konkrečios paslaugos suteikimo rašykite, skambinkite, klauskite ir gaukite atsakymą. Optimalus buhalterijos paslaugų paketas nustatomas tik dialogo keliu, todėl padėsime Jums apsispręsti, kurį apskaitos paslaugų kelią naudinga pasirinkti.

Buhalterinių paslaugų kainos

Iš aukščiau pateiktos informacijos ir jos gausos galite suprasti, kad buhalterio tik paklausus dėl kainos, jos tikslios neišgirsite. Pirmi 2 žingsniai prie aiškumo ir darbų kiekio, kas leidžia įvardinti tikslesnę buhalterinių paslaugų kainą. Todėl pirmas klausimas dėl kainų nebus produktyvus kol nepateiksite daugiau tikslios informacijos apie savo įmonę, buhalterinių dokumentų srautą ir nepasidalinsite lūkesčiais.

Apskaitaman.lt
Adresas: Sausio 13-osios g. 2, Vilnius, LT-04343
Telefonas: +370 645 75312
El. paštas: info@apskaitaman.lt

Mus galite rasti Facebook paskyroje.